Parašykite mums    Susisiekite
English German Polish Russian Latvian Lithuanian

Rekomendacijos prekių - paslaugų pasiūlymų teikimui

Spausdinti

Jei domites skelbimo patalpinimo klausimais, tikėtina, jog jums aktualu pristatyti / pasiūlyti savo prekę ar paslaugą. Nepaslaptis, kad šiame amžiuje didelė vertybė - LAIKAS ir vis daugiau žmonių skuba, lekia... Retas kuris nori ir gali paieškoms skirti pakankamai laiko. Tad logiška būtu pasistengti, palengvinti šią naštą. Skirkime pakankamai dėmėsio tvarkingai ir aiškiai suformuoti savo pasiūlymą, kuris sudomins šios prekės paslaugos beieškantį žmogų.

Sistemoje numatyta nemažai galimybių, padėsiančių atrasti Jūsų siūlomą prekę ar paslaugą. Tačiau to nepaks ir rizikuosite likti nepastebėtais jei nesilaikysite šių, paieškos kriterijus atitinkančių, REKOMENDACIJŲ:

 

  • Išsamiai aprašyti konkretų gaminį, užpildyti visus skelbimo talpinimo formoje pateiktus laukelius;
  • Suformuoti, gaminį pilnai atspindintį pavadinimą, vengti trumpinių, bendrinių žodžių (pavadinimui suformuoti leidžiami net 58 simboliai !);
  • Teisingai pasirinkti skelbimo teminę sritį (kategoriją);
  • Prisegti 3 kokybiškas to paties gaminio, fotografijas.
  • Netalpinti tų pačių pasiūlymų 2 ar daugiau kartų (sistemai aptikus tokį variantą bus šalinami VISI, topaties autoriaus, įrašai be įspėjimo!)
  • Pasiūlymo tekste nereklamuoti kitų savų gaminių, produkcijos ar nuorodų į juos (sistemai aptikus tokį variantą bus šalinami VISI, topaties autoriaus, įrašai be įspėjimo!). Suteikiame visas galimybęs NERIBOTAI paskelbti kekvieną gaminį atskirai, taip smarkiai padidinant šansus būti pastebėtais. Prašome tai išnaudoti.
Laikykites rekomendacijų ir taip padėkite potencialiems klientams ne tik rasti Jūsų pasiūlymą bet ir ties juo apsistoti.
 

© 2009-2014 Naturalaus akmens fasadas | granito, marmuro