Parašykite mums    Susisiekite
English German Polish Russian Latvian Lithuanian

Nemokami natūralaus akmens pramonės skelbimai Jūsų paslaugoms

Spausdinti

REKOMENDUOJAME:

  • Išsamiai aprašyti konkretų gaminį, užpildyti visus skelbimo talpinimo formoje pateiktus laukelius;
  • Suformuoti, gaminį pilnai atspindintį pavadinimą, vengti trumpinių, bendrinių žodžių (pavadinimui suformuoti leidžiami net 58 simboliai !);
  • Teisingai pasirinkti skelbimo teminę sritį (kategoriją);
  • Prisegti 3 kokybiškas to paties gaminio, fotografijas.
  • Netalpinti tų pačių pasiūlymų 2 ar daugiau kartų (sistemai aptikus tokį variantą bus šalinami VISI, topaties autoriaus, įrašai be įspėjimo!)
  • Pasiūlymo tekste nereklamuoti kitų savų gaminių, produkcijos ar nuorodų į juos (sistemai aptikus tokį variantą bus šalinami VISI, topaties autoriaus, įrašai be įspėjimo!). Suteikiame visas galimybęs NERIBOTAI paskelbti KEKVIENĄ GAMINĮ ATSKIRAI, taip smarkiai padidinant šansus būti pastebėtais. Prašome tai išnaudoti.

 

GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA (nepaisant - įrašai šalinami be įspėjimo):

  • Pasiūlymo antraštėje (skelbimo pavadinimui suformuoti) naudoti SPAUSDINTINES RAIDES.

  • Pasiūlymo tekste (siūlomo gaminio aprašymas - skelbim tekstas) naudoti SPAUSDINTINES RAIDES (išskyrus atvėjus, kai norima išryškinti kategoriją, pavadinimą, pastabą ar panašiai).

  • Pasiūlymo tekste (siūlomo gaminio aprašime) pateikti WWW adresus, papildomus kontaktus ar kitą, įmonę prezentuojančią informaciją. Skelbimo turinys privalo būti skirtas išskirtinai tik gaminio aprašymui!

 GALAS, galiojimo laiko pabaigą turintiems skelbimams. Reklamuokite gaminį tiek ilgai, kiek Jums reikalinga!

Vertiname Jūsų laiką ir pastangas, klientų patogumui pateikti kuo didesnį prekių asortimentą. Todėl skelbimų galiojimo laiko kontrolę atiduodame į Jūsų rankas. Nuo šiol Jūs ir tik Jūs sprendžiate, kada, konkretus skelbimas, turi būti ištrintas, jei skelbimas atitinka keliamus reikalavimus ir nustatytą tvarką.

Drąsiai skelbkite KIEKVIENO daikto/gaminio aprašymus ATSKIRAI ! Suteikite, potencialiems klientams galimybę susipažinti su Jūsų siūlomą produkcija, rasti ir įsitikinti, kad turite kaip tik tai, kas reikalinga, nepaliekant nei menkiausiu abejonių, kur galima kreiptis.

Skelbimų sistema orentuota į klientų patogumą ir pritaikyta detaliems, konkrečios prekės pasiūlymams publikuoti. Pas mus NĖRA LIMITŲ ar draudimų, todėl primigtynai rekomenduojame parodyti viską, ką galite pasiūlyti. Verta atsiminti, kad reikalavimų neatitinkantys, bendriniai skelbimai bus šalinami be įspėjimo, o pavieniai, konkretūs variantai - saugomi ir vertinami. Aktyviausiujų laukia staigmenos, neturintiems laiko - pagalba.


Netinkamų (šalinamų) skelbimų pavyzdžiai:

 

 

 

 

 

 

 

 

Gerų (tinkamų) skelbimų pavyzdžiai:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mes siekiame to paties, kaip ir Jūs, todėl siūlome veikti išvien.


* paslaugų teikėjas pasilieka sau teisę keisti numatytas taisykles.
 

© 2009-2014 Naturalaus akmens fasadas | granito, marmuro